08 Listopad 2017/
Jakub Rzemieniecki

Zmieniamy się! Uruchomiliśmy nowy firmowy serwis webmode.pl

nowa-strona-www-webmode-blog

Już nie mogliśmy się doczekać, ale w końcu się stało! Uruchomiliśmy naszą nową firmową stronę www! W naszej 5 letniej historii to już trzecia odsłona serwisu www, nie licząc drobnych modyfikacji i liftingów. Mamy głębokie przekonanie, że najnowsza wersja jest zdecydowanie najlepsza. Do stworzenia najnowszej strony www przygotowywaliśmy się już dosyć długo, jednak jak to zwykle bywa, nie stała ona u nas najwyżej w liście priorytetów do wykonania. Zawsze było coś ważniejszego – projekty dla naszych klientów czy nasze wewnętrzne projekty komercyjne lub hobbystyczne. Nie można jednak było dłużej czekać i po tygodniach ciężkiej pracy udało nam się w końcu zakończyć prace.

Możemy tylko powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej nowej strony www – szata graficzna jest nowoczesna i lekka, wszystko dobrze się komponuje ze sobą i jest czytelne, na czym najbardziej nam zależało. Architektura serwisu oraz nawigacja została zmodyfikowana tak, aby jeszcze bardziej ułatwić użytkownikom poruszanie się po nim w sposób kontekstowy. Tworząc projekt uwzględniliśmy aktualne trendy, takie jak flat design, drobne elementy parallax’u i animacji czy przedstawienie realizacji w formie graficznych boksów rozciągniętych na całą szerokość ekranu. Pod względem struktury nasza nowa strona internetowa jest bardzo podobna do poprzedniej. Zależało nam na tym, ponieważ poprzedni układ mapy strony oraz struktury linków spełniał swoje założenia i był dobry.

Przy tworzeniu nowej strony www wykorzystane zostały również nowe technologie (siłą rzeczy – cały czas trzeba się rozwijać). Strona została postawiona na najnowszym systemie zarządzania treścią Drupal 8. Serwis Webmode.pl został jeszcze lepiej zoptymalizowany pod kątem wagi grafiki oraz kodu HTML, CSS oraz Java Script, dzięki czemu możemy cieszyć się wysoką wydajnością oraz bardzo dobrymi wynikami uzyskiwanymi w narzędziach analitycznych.

Nowinką jest również… blog, w którym właśnie zamieściliśmy nasz pierwszy wpis 😊 Będzie ich więcej i z tego miejsca zapraszamy do jego odwiedzania.

Mamy nadzieję, że Wam również spodoba się nasza nowa strona! Zapraszamy na webmode.pl!

Skomentuj